KONST / Litografier / Färglitografi 17334132

nr 1733 4132

Bo Lundwall

(f. 1953), Sverige

Signerad, numrerad 78/250, daterad -91, Fågel. Färglitografi, bildmått: 51x34 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm

Bo Lundwall, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:15:21

Bo Lundwall

Läs mer om Bo Lundwall